این روزها با معضل بیماری و یا میکروب کرونا  که برای همه زبان زد و ترسناک شده است به ایده ای می پردازم بسیار مهم که سالهاست خودم با ان  امیخته شده ام . 

با توجه به لوازمی مثل قیچی , شانه , پیش بند و دستهای الوده و محیط شلوغ ارایشگاهها  که عامل اصلی میکروب و ناقل  بیماری ها  می باشند . چرا که نه  ارایشگر خودتان نباشید  . در یکی از روزها , حدود هشت سال قبل که برای اصلاح به ارایشگاه رفته بودم  شلوغی ارایشگاه  عذابم می داد و تایم زیادی از روز هدر می رفت . و از همه مهمتر هزینه ای که مم به پرداخت می شود که برای هر کسی بسیار مهم است . 

از اون روز دیگر تا امروز که حدود هشت سال می گذرد پامو  تو ارایشگاه نگذاشتم 

و خودم سعی کردم در این حرفه خود کفا باشم  ناگفته نماند تا سه چهار جلسه اول در اصلاح سر ناهمواریهایی ایجاد میشد  حتی یک دفعه پوست روی انگشتانم را بریدم که تا چند روزی انگشتانم خم و راست نمی شد ولی امروز بسیار خرسندم که هر هفته خودم با کمترین تایم ده دقیقه ارایشگر خودم هستم و دیگر در صف ارایشگاه نمی روم .

این پیشنهاد هیچ گونه منیت ی ندارد  فقط جنبه مشوق دوستان ان هم در این روزهای کرونایی  اعلام می گردد . 

دوست دارتان 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یادداشت های یک هنرمند ِ برنامه نویس sedaye aramesh نگاره ی طوبی واژواره دانلود نمونه سوالات رایگان پته دوزی فنی حرفه ای Carolina Tanya دنیای طوطی عروس هلندی فروشگاه مریخ شاپ